Lieliski un vērtīgi padomi krājkonta izvēlei

Atceraties nostādīt ietaupījumu mērķi

Kam jūs vēlaties iekrāt? Kāda ir summa kuru nepieciešams iekrāt? Kad jums iekrājums būs nepieciešams? Iespējams, vēlaties ietaupīt noteiktu summu līdz nostādītajam mērķa datumam vai ietaupīt priekš konkrētu sapņu īstenošanas, piemēram, kādai īpašai dienai, svētkiem vai jauna auto iegādei. Spēļu atomātos pastāv iespēja uzkrāt nopelnītos līdzekļus, viens no variantiem kā iegūt papildus naudu saviem iekrājumiem ir bezmaksas griezieni casino-latvia.com/bezmaksas-griezieni vietnē. Jūsu ietaupījumu mērķis neapšaubāmi palīdzēs izvēlēties krājkontu, kurš jums būtu vispiemērotākais. Ja jums ir vairāki mērķi, katram no tiem varat izmantot dažādus krājkontus.

Ikvienam ir jāsāk savs ietaupījumu ceļojums uz pareizā ceļa, padarot braucienu uz jūsu galveno finanšu mērķi pēc iespējas vienmērīgāku, patīkamu pat! Bet ir tik daudz dažādu krājkontu, no kuriem izvēlēties, tad kā izvēlēties labāko kontu savai naudai un vajadzībām?

Kam pievērst uzmanību izvēloties krājkontu?


Procentu likmes: Daži krājkonti sākotnējā periodā piedāvās augstākas procentu likmes, kas pēc tam var samazināties. Citiem ir fiksētas likmes vai likmes, kas palielinās atkarībā no ieguldītās summas. Nereti var novērot situācijas kad krājkontos tiek piedāvāta augsta procentu likme, kas ir paredzēta, lai jūs pievilinātu. Tāpēc labāk būtu izvairīties no krājkontiem, kas piedāvā augstas procentu likmes, un tā vietā piemeklēt krājkontus, kas vēsturiski ir bijuši visstabilākie.

Nodokļi: Valdība mudina mūs ietaupīt, sniedzot noteiktus stimulus to darīt bez nodokļiem. Pašlaik tas tiek darīts, izmantojot individuālos krājkontus. Pārliecinieties, ka pilnībā izmantojat šādas iespējas un galu galā nemaksājat nevajadzīgus nodokļus.

Paziņojumu periodi: dažos kontos jums ir jāpiesaka noteikts brīdinājuma termiņš naudas izņemšanai. Parasti tās svārstās no 30 līdz 90 dienām.

Laika periods: dažos kontos jums būs jāatstāj ietaupījumi kontā uz noteiktu laiku, lai iegūtu augstākas procentu likmes.

Kā tiek izmaksāti procenti: dažādi krājkonti maksās atšķirīgus procentus – tos, iespējams, maksās vai nu katru mēnesi, vai katru gadu.

Minimālie noguldījumi: Jums var prasīt veikt noteiktu minimālo depozītu un, iespējams, noteiktu depozītu skaitu jebkurā noteiktā laika posmā.

Papildu prēmijas: Daži konti piedāvās noteiktus bonusus vai nu konta atvēršanai, vai arī, ja jūs atbilstat dažādiem kritērijiem – tas parasti ir reklāmas triks, lai īpaši izceltu procentu likmes! Tāpēc ir svarīgi, lai jūs iepazītos ar visiem krājkonta nosacījumiem un būtu gatavs mainīt naudu, kad beigsies bonusa periods.

Nešaustiet sevi par savu lēmumu

Ja jums ir grūtības izlemt kuru krājkontu izmantot tad labā ziņa ir tā, ka jūs, iespējams, nevarat kļūdīties. Kamēr jūs atverat kontu cienījamā, stabilā bankā, kurai ir augstas procentu likmes un kurai nav mēneša maksu, tad visticamāk, ka jūs esat izdarījis pareizo izvēli.

Atvērt savu krājkontu nav tik šauselīgs process kā citiem tas varētu likties, jo jūs jebkurā laikā varēsiet piekļūt savai naudai vai pārvietot to, un visbiežāk nepastāv ilgtermiņa saistību. Turklāt jūs varat atvērt tik daudz krājkontu, cik vēlaties, tāpēc neesat saistīts tikai ar vienu.

Mūsdienās krājkontiem ir daudz lielisku iespēju. Atrodiet tādu, kuram jūs varēsiet droši uzticēties un brīvi pielietot ikdienas gaitās. Tas noteikti ir labākais risinājums jums, ko nevajadzēs nožēlot.